Günün Maçları

Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi
APOEL 18:45 Tottenham APOEL - Tottenham takım karşılaştırması ve bahis analizi APOEL - Tottenham arasındaki maçlar
Manchester City 18:45 Shakhtar Donetsk Manchester City - Shakhtar Donetsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Manchester City - Shakhtar Donetsk arasındaki maçlar
Monaco 18:45 Porto Monaco - Porto takım karşılaştırması ve bahis analizi Monaco - Porto arasındaki maçlar
Borussia Dortmund 18:45 Real Madrid Borussia Dortmund - Real Madrid takım karşılaştırması ve bahis analizi Borussia Dortmund - Real Madrid arasındaki maçlar
Napoli 18:45 Feyenoord Napoli - Feyenoord takım karşılaştırması ve bahis analizi Napoli - Feyenoord arasındaki maçlar
Spartak Moskva 18:45 Liverpool Spartak Moskva - Liverpool takım karşılaştırması ve bahis analizi Spartak Moskva - Liverpool arasındaki maçlar
Sevilla 18:45 Maribor Sevilla - Maribor takım karşılaştırması ve bahis analizi Sevilla - Maribor arasındaki maçlar
Beşiktaş 18:45 RB Leipzig Beşiktaş - RB Leipzig takım karşılaştırması ve bahis analizi Beşiktaş - RB Leipzig arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
MS Estudiantes 1 - 3 San Lorenzo Estudiantes - San Lorenzo takım karşılaştırması ve bahis analizi Estudiantes - San Lorenzo arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
MS Aldosivi 3 - 0 Nueva Chicago Aldosivi - Nueva Chicago takım karşılaştırması ve bahis analizi Aldosivi - Nueva Chicago arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
San Miguel 18:30 Villa San Carlos San Miguel - Villa San Carlos takım karşılaştırması ve bahis analizi San Miguel - Villa San Carlos arasındaki maçlar
Arjantin - Primera C Ligi
Deportivo Laferrere 18:00 Excursionistas Deportivo Laferrere - Excursionistas takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Laferrere - Excursionistas arasındaki maçlar
Defensores de Cambaceres 18:30 Luján Defensores de Cambaceres - Luján takım karşılaştırması ve bahis analizi Defensores de Cambaceres - Luján arasındaki maçlar
Arjantin - Primera D Ligi
Claypole 18:30 Victoriano Arenas Claypole - Victoriano Arenas takım karşılaştırması ve bahis analizi Claypole - Victoriano Arenas arasındaki maçlar
Centro Español 18:30 Liniers Centro Español - Liniers takım karşılaştırması ve bahis analizi Centro Español - Liniers arasındaki maçlar
Asya - AFC Şampiyonlar Ligi
Al Hilal 16:00 Persepolis Al Hilal - Persepolis takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Hilal - Persepolis arasındaki maçlar
Asya - AFC Kupası
Al Quwa Al Jawiya 15:00 Al Wahda Al Quwa Al Jawiya - Al Wahda takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Quwa Al Jawiya - Al Wahda arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
Mayrhofen 17:30 Zirl Mayrhofen - Zirl takım karşılaştırması ve bahis analizi Mayrhofen - Zirl arasındaki maçlar
Avusturya - Stiegl Kupası
Parndorf 17:00 Mattersburg Parndorf - Mattersburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Parndorf - Mattersburg arasındaki maçlar
Austria Klagenfurt 17:00 Kapfenberg Austria Klagenfurt - Kapfenberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Klagenfurt - Kapfenberg arasındaki maçlar
Bad Gleichenberg 17:00 Admira Bad Gleichenberg - Admira takım karşılaştırması ve bahis analizi Bad Gleichenberg - Admira arasındaki maçlar
Bahreyn - 1. Ligi
Muharraq 15:05 Al Najma Muharraq - Al Najma takım karşılaştırması ve bahis analizi Muharraq - Al Najma arasındaki maçlar
Al Ittihad 15:05 Al Riffa Al Ittihad - Al Riffa takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ittihad - Al Riffa arasındaki maçlar
Al Shabab 17:20 East Riffa Al Shabab - East Riffa takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Shabab - East Riffa arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
Criciuma 22:15 Figueirense Criciuma - Figueirense takım karşılaştırması ve bahis analizi Criciuma - Figueirense arasındaki maçlar
Santa Cruz 22:15 Ceara Santa Cruz - Ceara takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Cruz - Ceara arasındaki maçlar
Brasil de Pelotas 22:15 Luverdense Brasil de Pelotas - Luverdense takım karşılaştırması ve bahis analizi Brasil de Pelotas - Luverdense arasındaki maçlar
Parana 23:30 Náutico Parana - Náutico takım karşılaştırması ve bahis analizi Parana - Náutico arasındaki maçlar
Vila Nova 23:30 CRB Vila Nova - CRB takım karşılaştırması ve bahis analizi Vila Nova - CRB arasındaki maçlar
Boa 23:30 Goias Boa - Goias takım karşılaştırması ve bahis analizi Boa - Goias arasındaki maçlar
Oeste 23:30 Londrina Oeste - Londrina takım karşılaştırması ve bahis analizi Oeste - Londrina arasındaki maçlar
Brezilya - Copa Paulista
Portuguesa 23:00 Linense Portuguesa - Linense takım karşılaştırması ve bahis analizi Portuguesa - Linense arasındaki maçlar
Brezilya - Carioca 2 Div
América RJ 23:30 Goytacaz América RJ - Goytacaz takım karşılaştırması ve bahis analizi América RJ - Goytacaz arasındaki maçlar
Brunei Darussalam - Premier League
Indera 12:15 Najip Indera - Najip takım karşılaştırması ve bahis analizi Indera - Najip arasındaki maçlar
Burundi - Ligue A
Bujumbura City Ert LLB Académic Bujumbura City - LLB Académic takım karşılaştırması ve bahis analizi Bujumbura City - LLB Académic arasındaki maçlar
Kamerun - 1. Ligi
Cotonsport 14:30 APEJES Academy Cotonsport - APEJES Academy takım karşılaştırması ve bahis analizi Cotonsport - APEJES Academy arasındaki maçlar
Kolombiya - Primera B Ligi
MS Cúcuta Deportivo 3 - 2 Unión Magdalena Cúcuta Deportivo - Unión Magdalena takım karşılaştırması ve bahis analizi Cúcuta Deportivo - Unión Magdalena arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
B 1908 15:00 Tårnby B 1908 - Tårnby takım karşılaştırması ve bahis analizi B 1908 - Tårnby arasındaki maçlar
Ekvator - Serie A Ligi
MS Barcelona Ekvator 1 - 1 Delfin Barcelona Ekvator - Delfin takım karşılaştırması ve bahis analizi Barcelona Ekvator - Delfin arasındaki maçlar
İngiltere - Championship Ligi
Middlesbrough 18:45 Norwich Middlesbrough - Norwich takım karşılaştırması ve bahis analizi Middlesbrough - Norwich arasındaki maçlar
Hull City 18:45 Preston Hull City - Preston takım karşılaştırması ve bahis analizi Hull City - Preston arasındaki maçlar
Brentford 18:45 Derby County Brentford - Derby County takım karşılaştırması ve bahis analizi Brentford - Derby County arasındaki maçlar
Barnsley 18:45 Queens Park Rangers Barnsley - Queens Park Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Barnsley - Queens Park Rangers arasındaki maçlar
Bristol 18:45 Bolton Bristol - Bolton takım karşılaştırması ve bahis analizi Bristol - Bolton arasındaki maçlar
Nottingham Forest 18:45 Fulham Nottingham Forest - Fulham takım karşılaştırması ve bahis analizi Nottingham Forest - Fulham arasındaki maçlar
Cardiff 18:45 Leeds United Cardiff - Leeds United takım karşılaştırması ve bahis analizi Cardiff - Leeds United arasındaki maçlar
Millwall 18:45 Reading Millwall - Reading takım karşılaştırması ve bahis analizi Millwall - Reading arasındaki maçlar
Ipswich Town 18:45 Sunderland Ipswich Town - Sunderland takım karşılaştırması ve bahis analizi Ipswich Town - Sunderland arasındaki maçlar
Burton Albion 18:45 Aston Villa Burton Albion - Aston Villa takım karşılaştırması ve bahis analizi Burton Albion - Aston Villa arasındaki maçlar
İngiltere - 1. Ligi
Blackburn 18:45 Rotherham Blackburn - Rotherham takım karşılaştırması ve bahis analizi Blackburn - Rotherham arasındaki maçlar
Southend 18:45 AFC Wimbledon Southend - AFC Wimbledon takım karşılaştırması ve bahis analizi Southend - AFC Wimbledon arasındaki maçlar
Doncaster Rovers 18:45 Shrewsbury Doncaster Rovers - Shrewsbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Doncaster Rovers - Shrewsbury arasındaki maçlar
Oldham Athletic 18:45 Peterborough Oldham Athletic - Peterborough takım karşılaştırması ve bahis analizi Oldham Athletic - Peterborough arasındaki maçlar
Blackpool 18:45 Rochdale Blackpool - Rochdale takım karşılaştırması ve bahis analizi Blackpool - Rochdale arasındaki maçlar
Milton Keynes Dons 18:45 Northampton Milton Keynes Dons - Northampton takım karşılaştırması ve bahis analizi Milton Keynes Dons - Northampton arasındaki maçlar
Bradford 18:45 Fleetwood Town Bradford - Fleetwood Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Bradford - Fleetwood Town arasındaki maçlar
Walsall 18:45 Charlton Walsall - Charlton takım karşılaştırması ve bahis analizi Walsall - Charlton arasındaki maçlar
Gillingham 18:45 Scunthorpe Gillingham - Scunthorpe takım karşılaştırması ve bahis analizi Gillingham - Scunthorpe arasındaki maçlar
Wigan 18:45 Plymouth Wigan - Plymouth takım karşılaştırması ve bahis analizi Wigan - Plymouth arasındaki maçlar
Portsmouth 18:45 Bristol Rovers Portsmouth - Bristol Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Portsmouth - Bristol Rovers arasındaki maçlar
Bury 18:45 Oxford United Bury - Oxford United takım karşılaştırması ve bahis analizi Bury - Oxford United arasındaki maçlar
İngiltere - 2. Ligi
Swindon 18:45 Coventry Swindon - Coventry takım karşılaştırması ve bahis analizi Swindon - Coventry arasındaki maçlar
Morecambe 18:45 Luton Town Morecambe - Luton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Morecambe - Luton Town arasındaki maçlar
Exeter City 18:45 Notts County Exeter City - Notts County takım karşılaştırması ve bahis analizi Exeter City - Notts County arasındaki maçlar
Carlisle 18:45 Stevenage Carlisle - Stevenage takım karşılaştırması ve bahis analizi Carlisle - Stevenage arasındaki maçlar
Cambridge United 18:45 Forest Green Rovers Cambridge United - Forest Green Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Cambridge United - Forest Green Rovers arasındaki maçlar
Cheltenham 18:45 Mansfield Town Cheltenham - Mansfield Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Cheltenham - Mansfield Town arasındaki maçlar
Lincoln 18:45 Barnet Lincoln - Barnet takım karşılaştırması ve bahis analizi Lincoln - Barnet arasındaki maçlar
Wycombe Wanderers 18:45 Crewe Alexandra Wycombe Wanderers - Crewe Alexandra takım karşılaştırması ve bahis analizi Wycombe Wanderers - Crewe Alexandra arasındaki maçlar
Grimsby Town 18:45 Colchester Grimsby Town - Colchester takım karşılaştırması ve bahis analizi Grimsby Town - Colchester arasındaki maçlar
Chesterfield 18:45 Yeovil Chesterfield - Yeovil takım karşılaştırması ve bahis analizi Chesterfield - Yeovil arasındaki maçlar
Port Vale 18:45 Accrington Stanley Port Vale - Accrington Stanley takım karşılaştırması ve bahis analizi Port Vale - Accrington Stanley arasındaki maçlar
Crawley Town 18:45 Newport County Crawley Town - Newport County takım karşılaştırması ve bahis analizi Crawley Town - Newport County arasındaki maçlar
İngiltere - N L 2 Conference
East Thurrock United 18:45 St. Albans City East Thurrock United - St. Albans City takım karşılaştırması ve bahis analizi East Thurrock United - St. Albans City arasındaki maçlar
İngiltere - N L 3 Premier Ligi
Kettering Town 18:45 Banbury United Kettering Town - Banbury United takım karşılaştırması ve bahis analizi Kettering Town - Banbury United arasındaki maçlar
Warrington Town 18:45 Stourbridge Warrington Town - Stourbridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Warrington Town - Stourbridge arasındaki maçlar
Rushall Olympic 18:45 Coalville Town Rushall Olympic - Coalville Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Rushall Olympic - Coalville Town arasındaki maçlar
Harlow Town 18:45 Needham Market Harlow Town - Needham Market takım karşılaştırması ve bahis analizi Harlow Town - Needham Market arasındaki maçlar
Buxton 18:45 Whitby Town Buxton - Whitby Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Buxton - Whitby Town arasındaki maçlar
Merstham Ert Billericay Town Merstham - Billericay Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Merstham - Billericay Town arasındaki maçlar
Barwell 18:45 Mickleover Sports Barwell - Mickleover Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Barwell - Mickleover Sports arasındaki maçlar
Lowestoft Town 18:45 Thurrock Lowestoft Town - Thurrock takım karşılaştırması ve bahis analizi Lowestoft Town - Thurrock arasındaki maçlar
Stratford Town 18:45 Chesham United Stratford Town - Chesham United takım karşılaştırması ve bahis analizi Stratford Town - Chesham United arasındaki maçlar
St. Neots Town 18:45 Royston Town St. Neots Town - Royston Town takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Neots Town - Royston Town arasındaki maçlar
Merthyr Town 18:45 Tiverton Town Merthyr Town - Tiverton Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Merthyr Town - Tiverton Town arasındaki maçlar
King's Lynn Town 18:45 Biggleswade Town King's Lynn Town - Biggleswade Town takım karşılaştırması ve bahis analizi King's Lynn Town - Biggleswade Town arasındaki maçlar
Kings Langley 18:45 Gosport Borough Kings Langley - Gosport Borough takım karşılaştırması ve bahis analizi Kings Langley - Gosport Borough arasındaki maçlar
Tonbridge Angels 18:45 Dorking Wanderers Tonbridge Angels - Dorking Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Tonbridge Angels - Dorking Wanderers arasındaki maçlar
Dunstable Town 18:45 Bishop's Stortford Dunstable Town - Bishop's Stortford takım karşılaştırması ve bahis analizi Dunstable Town - Bishop's Stortford arasındaki maçlar
Worthing 18:45 Kingstonian Worthing - Kingstonian takım karşılaştırması ve bahis analizi Worthing - Kingstonian arasındaki maçlar
Lancaster City 18:45 Witton Albion Lancaster City - Witton Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Lancaster City - Witton Albion arasındaki maçlar
Stafford Rangers 18:45 Nantwich Town Stafford Rangers - Nantwich Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Stafford Rangers - Nantwich Town arasındaki maçlar
Hednesford Town 18:45 Altrincham Hednesford Town - Altrincham takım karşılaştırması ve bahis analizi Hednesford Town - Altrincham arasındaki maçlar
Redditch United 18:45 Slough Town Redditch United - Slough Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Redditch United - Slough Town arasındaki maçlar
Stalybridge Celtic 18:45 Halesowen Town Stalybridge Celtic - Halesowen Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Stalybridge Celtic - Halesowen Town arasındaki maçlar
Weymouth 18:45 Basingstoke Town Weymouth - Basingstoke Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Weymouth - Basingstoke Town arasındaki maçlar
Ashton United 18:45 Workington Ashton United - Workington takım karşılaştırması ve bahis analizi Ashton United - Workington arasındaki maçlar
Grantham Town 18:45 Sutton Coldfield Town Grantham Town - Sutton Coldfield Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Grantham Town - Sutton Coldfield Town arasındaki maçlar
Marine 18:45 Farsley Marine - Farsley takım karşılaştırması ve bahis analizi Marine - Farsley arasındaki maçlar
Matlock Town 18:45 SL Aquaforce Matlock Town - SL Aquaforce takım karşılaştırması ve bahis analizi Matlock Town - SL Aquaforce arasındaki maçlar
Harrow Borough 18:45 Dulwich Hamlet Harrow Borough - Dulwich Hamlet takım karşılaştırması ve bahis analizi Harrow Borough - Dulwich Hamlet arasındaki maçlar
Hendon 18:45 Staines Town Hendon - Staines Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Hendon - Staines Town arasındaki maçlar
Brightlingsea Regent 18:45 Wingate & Finchley Brightlingsea Regent - Wingate & Finchley takım karşılaştırması ve bahis analizi Brightlingsea Regent - Wingate & Finchley arasındaki maçlar
İngiltere - N L 4 1. Ligi
Chasetown 18:45 Corby Town Chasetown - Corby Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Chasetown - Corby Town arasındaki maçlar
Kempston Rovers 18:45 Aylesbury United Kempston Rovers - Aylesbury United takım karşılaştırması ve bahis analizi Kempston Rovers - Aylesbury United arasındaki maçlar
Northwood 18:45 Ashford Town (Middlesex) Northwood - Ashford Town (Middlesex) takım karşılaştırması ve bahis analizi Northwood - Ashford Town (Middlesex) arasındaki maçlar
Thame United 18:45 Beaconsfield SYCOB Thame United - Beaconsfield SYCOB takım karşılaştırması ve bahis analizi Thame United - Beaconsfield SYCOB arasındaki maçlar
Brentwood Town 18:45 Maldon & Tiptree Brentwood Town - Maldon & Tiptree takım karşılaştırması ve bahis analizi Brentwood Town - Maldon & Tiptree arasındaki maçlar
Bury Town 18:45 Dereham Town Bury Town - Dereham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Bury Town - Dereham Town arasındaki maçlar
Soham Town Rangers 18:45 AFC Sudbury Soham Town Rangers - AFC Sudbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Soham Town Rangers - AFC Sudbury arasındaki maçlar
Tilbury 18:45 Bowers & Pitsea Tilbury - Bowers & Pitsea takım karşılaştırması ve bahis analizi Tilbury - Bowers & Pitsea arasındaki maçlar
Witham Town Ert Hertford Town Witham Town - Hertford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Witham Town - Hertford Town arasındaki maçlar
Clitheroe 18:45 Ramsbottom United Clitheroe - Ramsbottom United  takım karşılaştırması ve bahis analizi Clitheroe - Ramsbottom United  arasındaki maçlar
Ossett Town 18:45 Mossley Ossett Town - Mossley takım karşılaştırması ve bahis analizi Ossett Town - Mossley arasındaki maçlar
Scarborough Athletic 18:45 Goole Scarborough Athletic - Goole takım karşılaştırması ve bahis analizi Scarborough Athletic - Goole arasındaki maçlar
Salisbury 18:45 Swindon Supermarine Salisbury - Swindon Supermarine takım karşılaştırması ve bahis analizi Salisbury - Swindon Supermarine arasındaki maçlar
AFC Totton 18:45 North Leigh AFC Totton - North Leigh takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Totton - North Leigh arasındaki maçlar
Hayes & Yeading United 18:45 Moneyfields Hayes & Yeading United - Moneyfields takım karşılaştırması ve bahis analizi Hayes & Yeading United - Moneyfields arasındaki maçlar
Fleet Town 18:45 Uxbridge Fleet Town - Uxbridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Fleet Town - Uxbridge arasındaki maçlar
Leek Town 18:45 Sheffield Leek Town - Sheffield takım karşılaştırması ve bahis analizi Leek Town - Sheffield arasındaki maçlar
Market Drayton Town 18:45 Loughborough Dynamo Market Drayton Town - Loughborough Dynamo takım karşılaştırması ve bahis analizi Market Drayton Town - Loughborough Dynamo arasındaki maçlar
Chipstead 18:45 Carshalton Athletic Chipstead - Carshalton Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Chipstead - Carshalton Athletic arasındaki maçlar
Corinthian-Casuals 18:45 South Park Corinthian-Casuals - South Park  takım karşılaştırması ve bahis analizi Corinthian-Casuals - South Park  arasındaki maçlar
Greenwich Borough 18:45 Walton Casuals Greenwich Borough - Walton Casuals takım karşılaştırması ve bahis analizi Greenwich Borough - Walton Casuals arasındaki maçlar
Herne Bay 18:45 Ashford United Herne Bay - Ashford United takım karşılaştırması ve bahis analizi Herne Bay - Ashford United arasındaki maçlar
Hythe Town 18:45 Faversham Town Hythe Town - Faversham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Hythe Town - Faversham Town arasındaki maçlar
Phoenix Sports 18:45 Thamesmead Town Phoenix Sports - Thamesmead Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Phoenix Sports - Thamesmead Town arasındaki maçlar
Arlesey Town 18:45 Bedford Town Arlesey Town - Bedford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Arlesey Town - Bedford Town arasındaki maçlar
Aylesbury 18:45 Marlow Aylesbury - Marlow takım karşılaştırması ve bahis analizi Aylesbury - Marlow arasındaki maçlar
Barton Rovers 18:45 Cambridge City Barton Rovers - Cambridge City takım karşılaştırması ve bahis analizi Barton Rovers - Cambridge City arasındaki maçlar
Chalfont St Peter 18:45 Hanwell Town Chalfont St Peter - Hanwell Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Chalfont St Peter - Hanwell Town arasındaki maçlar
Egham Town 18:45 Hartley Wintney Egham Town - Hartley Wintney takım karşılaştırması ve bahis analizi Egham Town - Hartley Wintney arasındaki maçlar
Mangotsfield United Ert Bideford Mangotsfield United - Bideford takım karşılaştırması ve bahis analizi Mangotsfield United - Bideford arasındaki maçlar
İngiltere - FA Cup
Heybridge Swifts 18:45 Metropolitan Police Heybridge Swifts - Metropolitan Police takım karşılaştırması ve bahis analizi Heybridge Swifts - Metropolitan Police arasındaki maçlar
Bideford 18:45 Bodmin Town Bideford - Bodmin Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Bideford - Bodmin Town arasındaki maçlar
Makedonya - 2. Ligi
Borec 13:30 Tikveš Borec - Tikveš takım karşılaştırması ve bahis analizi Borec - Tikveš arasındaki maçlar
Struga 13:30 Lokomotiva Struga - Lokomotiva takım karşılaştırması ve bahis analizi Struga - Lokomotiva arasındaki maçlar
Zajazi Zajas 13:30 Labunishta Zajazi Zajas - Labunishta takım karşılaştırması ve bahis analizi Zajazi Zajas - Labunishta arasındaki maçlar
Makedonija GjP 13:30 Gostivar Makedonija GjP - Gostivar takım karşılaştırması ve bahis analizi Makedonija GjP - Gostivar arasındaki maçlar
Teteks 13:30 Novaci Teteks - Novaci takım karşılaştırması ve bahis analizi Teteks - Novaci arasındaki maçlar
Vlazrimi Kičevo 13:30 Gorno Lisiče Vlazrimi Kičevo - Gorno Lisiče takım karşılaştırması ve bahis analizi Vlazrimi Kičevo - Gorno Lisiče arasındaki maçlar
Turnovo 13:30 Belasica Turnovo - Belasica takım karşılaştırması ve bahis analizi Turnovo - Belasica arasındaki maçlar
Bregalnica Štip 13:30 FK Kozuv Gevgelija Bregalnica Štip - FK Kozuv Gevgelija takım karşılaştırması ve bahis analizi Bregalnica Štip - FK Kozuv Gevgelija arasındaki maçlar
Osogovo 13:30 Kamenica-Sasa Osogovo - Kamenica-Sasa takım karşılaştırması ve bahis analizi Osogovo - Kamenica-Sasa arasındaki maçlar
Pobeda Valandovo 13:30 Plačkovica Pobeda Valandovo - Plačkovica takım karşılaştırması ve bahis analizi Pobeda Valandovo - Plačkovica arasındaki maçlar
Gürcistan - Pirveli Liga
Zugdidi 12:00 Sioni Zugdidi - Sioni takım karşılaştırması ve bahis analizi Zugdidi - Sioni arasındaki maçlar
Gagra 14:00 Merani Martvili Gagra - Merani Martvili takım karşılaştırması ve bahis analizi Gagra - Merani Martvili arasındaki maçlar
Gürcistan - Meore Liga
Chiatura 12:30 Norchi Dinamo Chiatura - Norchi Dinamo takım karşılaştırması ve bahis analizi Chiatura - Norchi Dinamo arasındaki maçlar
Betlemi 12:30 Gardabani Betlemi - Gardabani takım karşılaştırması ve bahis analizi Betlemi - Gardabani arasındaki maçlar
Samegrelo 12:30 Shevardeni 1906 Samegrelo - Shevardeni 1906 takım karşılaştırması ve bahis analizi Samegrelo - Shevardeni 1906 arasındaki maçlar
Mark Stars 12:30 Imereti Mark Stars - Imereti takım karşılaştırması ve bahis analizi Mark Stars - Imereti arasındaki maçlar
Telavi 12:30 Kolkheti Khobi Telavi - Kolkheti Khobi takım karşılaştırması ve bahis analizi Telavi - Kolkheti Khobi arasındaki maçlar
Almanya - Regionalliga Ligi
Oberhausen 17:00 Borussia Dortmund II Oberhausen - Borussia Dortmund II takım karşılaştırması ve bahis analizi Oberhausen - Borussia Dortmund II arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Hessen
Bayern Alzenau 17:00 Wehen Bayern Alzenau - Wehen takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayern Alzenau - Wehen arasındaki maçlar
Willingen 17:30 Teutonia WS Willingen - Teutonia WS takım karşılaştırması ve bahis analizi Willingen - Teutonia WS arasındaki maçlar
Türk Gücü Hanau 17:30 Steinbach Türk Gücü Hanau - Steinbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Türk Gücü Hanau - Steinbach arasındaki maçlar
Gibraltar - Premier Division
Mons Calpe 18:30 Gibraltar Phoenix Mons Calpe - Gibraltar Phoenix takım karşılaştırması ve bahis analizi Mons Calpe - Gibraltar Phoenix arasındaki maçlar
Endonezya - Super Liga
Sriwijaya 08:00 Persela Sriwijaya - Persela takım karşılaştırması ve bahis analizi Sriwijaya - Persela arasındaki maçlar
Gresik United 11:30 Pelita Bandung Raya Gresik United - Pelita Bandung Raya takım karşılaştırması ve bahis analizi Gresik United - Pelita Bandung Raya arasındaki maçlar
PS TNI 11:30 Mitra Kukar PS TNI - Mitra Kukar takım karşılaştırması ve bahis analizi PS TNI - Mitra Kukar arasındaki maçlar
Endonezya - Divisi Utama
Persepar Kalteng Putra 00:00 Persebaya Surabaya Persepar Kalteng Putra - Persebaya Surabaya takım karşılaştırması ve bahis analizi Persepar Kalteng Putra - Persebaya Surabaya arasındaki maçlar
PSBS Biak Numfor 00:00 Persigo Gorontalo PSBS Biak Numfor - Persigo Gorontalo takım karşılaştırması ve bahis analizi PSBS Biak Numfor - Persigo Gorontalo arasındaki maçlar
İran - Premier Ligi
Gostaresh Foolad Tabriz 11:30 Tractor Sazi Gostaresh Foolad Tabriz - Tractor Sazi takım karşılaştırması ve bahis analizi Gostaresh Foolad Tabriz - Tractor Sazi arasındaki maçlar
Sepidrood Rasht 11:45 Esteghlal Sepidrood Rasht - Esteghlal takım karşılaştırması ve bahis analizi Sepidrood Rasht - Esteghlal arasındaki maçlar
Foolad 13:00 Esteghlal Khuzestan Foolad - Esteghlal Khuzestan takım karşılaştırması ve bahis analizi Foolad - Esteghlal Khuzestan arasındaki maçlar
Naft Tehran 13:15 Sepahan Naft Tehran - Sepahan takım karşılaştırması ve bahis analizi Naft Tehran - Sepahan arasındaki maçlar
Siah Jamegan 13:30 Paykan Siah Jamegan - Paykan takım karşılaştırması ve bahis analizi Siah Jamegan - Paykan arasındaki maçlar
Zob Ahan 14:00 Saipa Zob Ahan - Saipa takım karşılaştırması ve bahis analizi Zob Ahan - Saipa arasındaki maçlar
Pars Jam Bushehr 14:00 Padideh Khorasan Pars Jam Bushehr - Padideh Khorasan takım karşılaştırması ve bahis analizi Pars Jam Bushehr - Padideh Khorasan arasındaki maçlar
Persepolis Ert Sanat Naft Persepolis - Sanat Naft takım karşılaştırması ve bahis analizi Persepolis - Sanat Naft arasındaki maçlar
İsrail - Liga Leumit
Hapoel Tel Aviv 16:15 Maccabi Ahi Nazareth Hapoel Tel Aviv - Maccabi Ahi Nazareth takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Tel Aviv - Maccabi Ahi Nazareth arasındaki maçlar
Hapoel Kfar Saba 16:15 Maccabi Herzliya Hapoel Kfar Saba - Maccabi Herzliya takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Kfar Saba - Maccabi Herzliya arasındaki maçlar
Hapoel Nazareth Illit 16:15 Hapoel Rishon LeZion Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Rishon LeZion takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Rishon LeZion arasındaki maçlar
Hapoel Eran Hadera 16:15 Ironi Nesher Hapoel Eran Hadera - Ironi Nesher takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Eran Hadera - Ironi Nesher arasındaki maçlar
Hapoel Katamon 16:15 Hapoel Afula Hapoel Katamon - Hapoel Afula takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Katamon - Hapoel Afula arasındaki maçlar
İsrail - Liga Artzit
Hapoel Azor 12:00 Maccabi Yavne Hapoel Azor - Maccabi Yavne takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Azor - Maccabi Yavne arasındaki maçlar
Hapoel Migdal Haemek 12:00 Hapoel Om El Fahem Hapoel Migdal Haemek - Hapoel Om El Fahem takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Migdal Haemek - Hapoel Om El Fahem arasındaki maçlar
Maccabi Tzur Shalom 12:30 Hapoel Jerusalem Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Jerusalem takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Jerusalem arasındaki maçlar
Hapoel Bikat Hayarden 13:00 Maccabi Kabilio Jaffa Hapoel Bikat Hayarden - Maccabi Kabilio Jaffa takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Bikat Hayarden - Maccabi Kabilio Jaffa arasındaki maçlar
Holon Yaniv 13:00 Maccabi Shaarayim Holon Yaniv - Maccabi Shaarayim takım karşılaştırması ve bahis analizi Holon Yaniv - Maccabi Shaarayim arasındaki maçlar
Hapoel Mahane Yehuda 13:00 Agudat Sport Nordia Hapoel Mahane Yehuda - Agudat Sport Nordia takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Mahane Yehuda - Agudat Sport Nordia arasındaki maçlar
Hakoah Ramat Gan 13:00 MS Dimona Hakoah Ramat Gan - MS Dimona takım karşılaştırması ve bahis analizi Hakoah Ramat Gan - MS Dimona arasındaki maçlar
Hapoel Kfar Kana 13:00 Maccabi Daliyat Hapoel Kfar Kana - Maccabi Daliyat takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Kfar Kana - Maccabi Daliyat arasındaki maçlar
Hapoel Asi Gilboa 13:00 Maccabi Kiryat Ata Hapoel Asi Gilboa - Maccabi Kiryat Ata takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Asi Gilboa - Maccabi Kiryat Ata arasındaki maçlar
Hapoel Beit Shean 13:00 Ironi Baka El Garbiya Hapoel Beit Shean - Ironi Baka El Garbiya takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Beit Shean - Ironi Baka El Garbiya arasındaki maçlar
Hapoel Shfara'am 13:00 Hapoel Herzliya Hapoel Shfara'am - Hapoel Herzliya takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Shfara'am - Hapoel Herzliya arasındaki maçlar
Sektzia Nes Tziona 16:00 Hapoel Hod Hasharon Sektzia Nes Tziona - Hapoel Hod Hasharon takım karşılaştırması ve bahis analizi Sektzia Nes Tziona - Hapoel Hod Hasharon arasındaki maçlar
Rubi Shapira 16:45 Hapoel Iksal Rubi Shapira - Hapoel Iksal takım karşılaştırması ve bahis analizi Rubi Shapira - Hapoel Iksal arasındaki maçlar
İsrail - Liga Bet
Hapoel Bnei Pardes 12:00 Maccabi Nujeidat Ahmed Hapoel Bnei Pardes - Maccabi Nujeidat Ahmed takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Bnei Pardes - Maccabi Nujeidat Ahmed arasındaki maçlar
Hapoel Ihud Bnei Sumei 13:00 Ahva Arraba Hapoel Ihud Bnei Sumei - Ahva Arraba takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Ihud Bnei Sumei - Ahva Arraba arasındaki maçlar
MS Be'er Sheva 13:00 Maccabi Ironi Sderot MS Be'er Sheva - Maccabi Ironi Sderot takım karşılaştırması ve bahis analizi MS Be'er Sheva - Maccabi Ironi Sderot arasındaki maçlar
İtalya - Serie C1 Ligi
Siracusa 14:00 Fidelis Andria Siracusa - Fidelis Andria takım karşılaştırması ve bahis analizi Siracusa - Fidelis Andria arasındaki maçlar
Jamaika - Premier Ligi
Arnett Gardens 01:35 Sandals South Coast Arnett Gardens - Sandals South Coast takım karşılaştırması ve bahis analizi Arnett Gardens - Sandals South Coast arasındaki maçlar
Ürdün - Jordan Cup
Al Hussein 16:30 Al Yarmouk Al Hussein - Al Yarmouk takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Hussein - Al Yarmouk arasındaki maçlar
Libya - Premier Ligi
Khaleej Sart 09:00 Al-Akhdar Khaleej Sart - Al-Akhdar takım karşılaştırması ve bahis analizi Khaleej Sart - Al-Akhdar arasındaki maçlar
Al Hilal 11:30 Al Ta'awon Al Hilal - Al Ta'awon takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Hilal - Al Ta'awon arasındaki maçlar
Litvanya - 1 Lyga
Stumbras II 16:00 Banga Stumbras II - Banga takım karşılaştırması ve bahis analizi Stumbras II - Banga arasındaki maçlar
Malezya - Premier Ligi
Perlis 08:45 Johor Darul Ta'zim II Perlis - Johor Darul Ta'zim II takım karşılaştırması ve bahis analizi Perlis - Johor Darul Ta'zim II arasındaki maçlar
ATM 13:00 MISC ATM - MISC takım karşılaştırması ve bahis analizi ATM - MISC arasındaki maçlar
Kuala Lumpur 13:00 Sabah Kuala Lumpur - Sabah takım karşılaştırması ve bahis analizi Kuala Lumpur - Sabah arasındaki maçlar
Negeri Sembilan 13:00 UiTM Negeri Sembilan - UiTM takım karşılaştırması ve bahis analizi Negeri Sembilan - UiTM arasındaki maçlar
PDRM 13:00 Terengganu PDRM - Terengganu takım karşılaştırması ve bahis analizi PDRM - Terengganu arasındaki maçlar
Meksika - Segunda División
Cuatetes de Acapulco 22:00 Ciervos Cuatetes de Acapulco - Ciervos takım karşılaştırması ve bahis analizi Cuatetes de Acapulco - Ciervos arasındaki maçlar
Hollanda - Reserve League
Excelsior Res. 16:30 NEC Res. Excelsior Res. - NEC Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Excelsior Res. - NEC Res. arasındaki maçlar
Norveç - 2. Ligi Adeccoligaen
Ullensaker / Kisa 17:00 Bodo Glimt Ullensaker / Kisa - Bodo Glimt takım karşılaştırması ve bahis analizi Ullensaker / Kisa - Bodo Glimt arasındaki maçlar
Norveç - 3. Ligi
Byåsen 14:00 Odd II Byåsen - Odd II takım karşılaştırması ve bahis analizi Byåsen - Odd II arasındaki maçlar
Norveç - 3. Divisjon
Sarpsborg 08 II 16:30 Sprint-Jeløy Sarpsborg 08 II - Sprint-Jeløy takım karşılaştırması ve bahis analizi Sarpsborg 08 II - Sprint-Jeløy arasındaki maçlar
Polonya - Puchar Polski
Chrobry Głogów 16:00 Piast Gliwice Chrobry Głogów - Piast Gliwice takım karşılaştırması ve bahis analizi Chrobry Głogów - Piast Gliwice arasındaki maçlar
San Marino - Coppa Titano
Folgore / Falciano 18:45 Murata Folgore / Falciano - Murata takım karşılaştırması ve bahis analizi Folgore / Falciano - Murata arasındaki maçlar
Suudi Arabistan - 1. Ligi
Najran 12:45 Al Najoom Najran - Al Najoom takım karşılaştırması ve bahis analizi Najran - Al Najoom arasındaki maçlar
Al Khaleej 15:15 Al Ta'ee Al Khaleej - Al Ta'ee takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Khaleej - Al Ta'ee arasındaki maçlar
Hajer 15:15 Dhamk Hajer - Dhamk takım karşılaştırması ve bahis analizi Hajer - Dhamk arasındaki maçlar
Al Wahda 15:55 Al-Kawkab Al Wahda - Al-Kawkab takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Wahda - Al-Kawkab arasındaki maçlar
Slovenya - 3. SNL
Arne Tabor 69 14:15 Bohinj Arne Tabor 69 - Bohinj takım karşılaştırması ve bahis analizi Arne Tabor 69 - Bohinj arasındaki maçlar
Sudan - Premier Ligi
Triea Albiga 14:00 Al Hilal Omdurman Triea Albiga - Al Hilal Omdurman takım karşılaştırması ve bahis analizi Triea Albiga - Al Hilal Omdurman arasındaki maçlar
Al Ahly Shendi 17:00 Al Ahli Khartoum Al Ahly Shendi - Al Ahli Khartoum takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ahly Shendi - Al Ahli Khartoum arasındaki maçlar
Swaziland - MTN Premier Ligi
Highlanders 16:30 Tambuti Highlanders - Tambuti takım karşılaştırması ve bahis analizi Highlanders - Tambuti arasındaki maçlar
Moneni Pirates 18:30 Royal Leopards Moneni Pirates - Royal Leopards takım karşılaştırması ve bahis analizi Moneni Pirates - Royal Leopards arasındaki maçlar
İsveç - Superettan
Orgryte 17:00 Trelleborgs Orgryte - Trelleborgs takım karşılaştırması ve bahis analizi Orgryte - Trelleborgs arasındaki maçlar
İsviçre - 2. Liga Interregional
Hochdorf 18:00 Locarno Hochdorf - Locarno takım karşılaştırması ve bahis analizi Hochdorf - Locarno arasındaki maçlar
Uganda - FUFA Super League
Proline 13:00 Soana Proline - Soana takım karşılaştırması ve bahis analizi Proline - Soana arasındaki maçlar
Bright Stars 13:30 Jinja SSS Bright Stars - Jinja SSS takım karşılaştırması ve bahis analizi Bright Stars - Jinja SSS arasındaki maçlar
Masavu 13:30 Vipers Masavu - Vipers takım karşılaştırması ve bahis analizi Masavu - Vipers arasındaki maçlar
Özbekistan - Oliy Liga
Sogdiana 12:00 Nasaf Sogdiana - Nasaf takım karşılaştırması ve bahis analizi Sogdiana - Nasaf arasındaki maçlar
Olmaliq 12:30 Lokomotiv Olmaliq - Lokomotiv takım karşılaştırması ve bahis analizi Olmaliq - Lokomotiv arasındaki maçlar
Pakhtakor 14:00 Mash'al Pakhtakor - Mash'al takım karşılaştırması ve bahis analizi Pakhtakor - Mash'al arasındaki maçlar
Venezuela - 1. Ligi
Trujillanos 19:00 Deportivo Lara Trujillanos - Deportivo Lara takım karşılaştırması ve bahis analizi Trujillanos - Deportivo Lara arasındaki maçlar
Galler - Premier Ligi
Bangor City 18:45 Connah's Quay Bangor City - Connah's Quay takım karşılaştırması ve bahis analizi Bangor City - Connah's Quay arasındaki maçlar
Dünya - Other Competition Matches
Royal Wahingdoh 09:45 Shillong Lajong Royal Wahingdoh - Shillong Lajong takım karşılaştırması ve bahis analizi Royal Wahingdoh - Shillong Lajong arasındaki maçlar